Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] DOScraft - [Freebuild] [MiniGames] SurvivalGames | TheWalls | Paintball | Start w niedziele o 18:00!


THEMinePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 

 

 

 

 

 

 

 

i00s.png

......::: Informacje Ogólne :::......

TYP : FreeBuild + MiniGames

Adres ip : freebuild.doscraft.eu

SLOTY : 150

Start : Poniedziałek, 18:00! Serdecznie zapraszam!

WERSJA : 1.5.2

PREMIUM : t65v.png

BIAŁA LISTA : t65v.png


......::: Minigames i eventy :::......

Na serwerze specjalnie na potrzeby graczy (i zabicie nudy) zostały zainstalowane pluginy które umilą nam gre. Komendy i tabliczkni znajdują się na /warp minigames. Eventy są kolejną atrakcją która umili wam czas spędzony z nami. Na czas eventu będzie ustawiany teleport: /warp event

......::: Ekonomia :::......

Na serwerze są wprowadzone prace dzięki którym możesz zarabiać pieniądze. Każda praca ma różne zarobki i różne czynności dzięki którym zarabia pieniądze. Więcej informacji pod /jobs


......::: Działki :::......

Teleport : /warp dzialki (Gracz), /warp vip (Vip), /warp Svip (SuperVip)

Rozmiar : 32x32 (Gracz), 50x50 (Vip), 100x100 (SuperVip)

Koszt : Całkowicie za darmo ^^

......::: Inne Serwery :::......

SkyBlock IP : skyblock.doscraft.eu

====================================
TheWalls IP : mcwalls.doscraft.eu
====================================
Survival + Frakcje IP : survival.doscraft.eu
====================================

Pvp + Igrzyska Smierci IP : pvp.doscraft.eu
====================================

fjls.png

IP :: DosCraft.eu:9002

n5bb.png


Wystarczy napisać komentarz, Biore udział <NICK> i bierzesz udział w niedzielnym losowaniu! Do wygrania Vip na 14 dni i SuperVip na 7 dni!

Opublikowano

Kolejny nieudany serwer serwerowni DosCraft.eu

==================================

Nie polecam

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

@up Nieudany??? Mylisz się. Wszystkie serwery są na wysokim poziomie. Gdyby były nieudane w tym momencie nie grało by ponad 600 graczy.

Opublikowano

Kolejny nieudany serwer serwerowni DosCraft.eu

==================================

Nie polecam

Nieudany ?

 

Wejdź sobie na stronę, i popatrz czy nieudane są inne serwery ;)

Opublikowano

Nie polecam serwera :/

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

@up Pozwole sobie coś powiedzieć: "W dupie byłeś, gówno widziałeś" i proszę o moderatora o nie nadawanie mi kary bo jest to odpowiedz na kolege wyżej który ocenia coś na czym nie grał.

Opublikowano

Obraza. prosze moderatora o dodanie mu ostrzezenia.

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

@offtop

 

@up człowieku Ja cie nie rozumiem. Uważasz że są do dupy? Zrób lepszy a teraz zgłaszam jako offtop wyrażający opinie na temat innych serwerów ...

Opublikowano

Mam pytanie. Nie lepiej kupić dedyka, który będzie warty tyle samo co te 5 serwerów i będzie na 1 serwerze all thewalls sg itp. (np.: nie 5 po 200 slotów tylko 1 z 1000 slotami?)

Jeżeli Ci pomogłem. Kliknij 1387468256-U352037.png, Dzięki :)

Opublikowano

Mam pytanie. Nie lepiej kupić dedyka, który będzie warty tyle samo co te 5 serwerów i będzie na 1 serwerze all thewalls sg itp. (np.: nie 5 po 200 slotów tylko 1 z 1000 slotami?)

Możemy.

 

Gdybyśmy połączyli wszystkie serwery w 1, owszem było by te 800 graczy tzn 1 serwerze.

 

Dla nas w obecnej chwili lepszym rozwiązaniem jest kilka serwerów o różnych IP.

 

Planujemy niedługo kupić potężną maszynę która uciągnie serwery nawet do 5000 tyś slotów spokojnie bez lagów, i przypuszczam że wprowadzimy duże zmiany dot. maszyn i serwerów.

Opublikowano

W prezce dobrze wszystko opisane i też nie zgodze sie z wypowiedzią cygana bo serwery są bardzo udane bo wciąż gram na jednym z nich i jest fajnie :)

Czekam na start ;)

Biore udział : K i l l i g a n , oczywiście bez spacji :D

Opublikowano

@adammus95 Ponieważ 3/4 graczy nie ma zainstalowanej tej wersji

 

@benido6 myslisz się kolego...

Opublikowano

Miał być start a nadal OFF.. co jest ??

Niestety osoba która była odpowiedzialna za serwer była niekompetentna, oraz nie potrafi robić serwerów.

 

Start zostanie przełożony i doprowadzimy serwer do porządku, tak jak powinno być.

Opublikowano

Wbilem napisalem ''Nie podoba mi sie serwer'' po czym wywaliło mnie z powodem ''To nie graj lamo''

Takze widac jaka administracja :]

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

Wbilem napisalem ''Nie podoba mi sie serwer'' po czym wywaliło mnie z powodem ''To nie graj lamo''

Takze widac jaka administracja :]

Wtf? Chyba pomyliłeś serwery...

 

Serwer jeszcze nigdy nie był dostępny dla graczy o_0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...